UŽSISAKYTI BILIETĄ

Dažniausiai užduodami klausimai


Kokių dokumentų reikia keliaujant keltu?

Reikalingi dokumentai keliaujant „Stena Line“ maršrutais


Įsiregistravimui ir kelionei maršrutams tarp Vokietijos ir Švedijos, Lenkijos ir Švedijos, Latvijos ir Švedijos reikalingi šie dokumentai:

  • pasas su MRZ kodu;
  • ES standartus atitinkanti asmens tapatybę patvirtinanti kortelė su MRZ kodu ar lustu, išduota nacionalinės valdžios institucijos ES/EEE teritorijoje.

Taikoma visiems keleiviams, įskaitant vaikus.


Reikalingi dokumentai keliaujant „Stena Line“ maršrutais tarp Skandinavijos šalių


ES/EEE piliečiams įsiregistravimui ir kelionei maršrutais tarp Danijos ir Švedijos, Danijos ir Norvegijos tinka žemiau išvardinti asmens tapatybės dokumentai:

  • galiojantis pasas su MRZ kodu;
  • ES standartus atitinkanti nacionalinė asmens tapatybę patvirtinanti kortelė su MRZ kodu ar lustu, išduota nacionalinės valdžios institucijos ES/EEE teritorijoje;
  • Skandinavijos piliečiai gali keliauti su galiojančiu vairuotojo pažymėjimu, išduotu bet kurioje Skandinavijos šalyje.

Taikoma visiems keleiviams, išskyrus keleivius iki 16 metų, keliaujantiems kartu su vienu arba abiem tėvais, kurie turi galiojančią tapatybės kortelę. Ne ES/EEE piliečiams kelionėms tinka tik pasas (taikoma ir vaikams).


Dėl grupinių kelionių jaunimui, pvz.: mokyklos klasės, jaunimo asociacijos ar jaunimo sporto komandų kelionės, tarp Švedijos ir Danijos, susisiekite su mūsų padaliniu (Švedija: +46 770-57 57 00, Danija: +45 96 200 200).


Aukščiau nurodytos „Stena Line“ taisyklės, keliaujant su keltais į Švediją ir iš jos, yra tik bendrojo pobūdžio. Keliautojo prievolė yra pasitikrinti, kokio tipo dokumentai reikalingi prieš atvykstant į šalį ar keliaujant iš jos.


Reikalingi dokumentai transporto priemonėms ir priekaboms keliaujant „Stena Line“ maršrutais


Jei keliaujate transporto priemone, registracijos metu privalote pateikti galiojantį transporto priemonės techninį pasą (originalų). Jei turite priekabą, privalote parodyti ir jos techninį pasą (originalų).